FORUMBİZİZ BİLGİ DÜNYASI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FORUMBİZİZ BİLGİ DÜNYASI

FORUMBİZİZ

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

karışık türkçe

3 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Rey_Misteri0
6. sınıf
6. sınıf
Rey_Misteri0

karışık türkçe Empty
MesajKonu: karışık türkçe   karışık türkçe Icon_minitimeÇarş. Şub. 21, 2007 12:19 pm

Ahtapotun kollarinda bogulu kalan, ecel terini enesinde, sogutan komutan, insana domdomu kalbinden çakan odurki: kalpazan, Acil sinyal isigi yardim çagrisi, rap´im
arsa degdi çözüldü dilim, Sir-at köprüsü´nde boylu boyunca uzanan kilim misali salim. Barisi gölgede birakan nükreerleri vurmakta. Ates hattinda çelik yelek toprakta,
bedenin hakimi Allah´ta. Cephanelik ardina gizlenmiz askerin duasi, gözü yasla dolu anasi arkada. Önünde gözü kanla dolu dostu, elinde gurur.

[Nakarat]

Bir savas bin ölü, kurumazki kan gölü, Rüzgar gülü, dogu-bati baris körü Seytanin insan rolü, topraktan gelen özü, Katliamin yönü kan gölü

Asirlar önce icad edilmis adi konmus. Alasimlar ölüm makinesi haline gelmis, Bomba , silah kursun yaradilmis görevi : ölüm, Ani gelir olur fani, bizler ki; cani, Verilen
cani alirken düsünmezmiyiz, Zebanimiyiz neyiz ki; günesi karartan da biziz. Bak gökyüzüne !... Ufuklarda sonsuzluk, Orda bekler efendin ve takip eyler uzaklardan seni.
Kanatlanip uçsan neye yarar ? Gökyüzünde kara helikopter pusuda beklerken. Bedenin zihnin rahat edemezki. Yesermezki baris çiçegi, kan ararken insan gülmezki,
Tebessüm edemezki, durum ciddi... durum ciddi
https://forumbiziz.forumdizini.com
Rey_Misteri0
6. sınıf
6. sınıf
Rey_Misteri0

karışık türkçe Empty
MesajKonu: Geri: karışık türkçe   karışık türkçe Icon_minitimeÇarş. Şub. 21, 2007 12:20 pm

Bekle zaman gelecek!
Bekle zaman gelecek!
Bekle zaman gelecek!
Bekle zaman geçecek!!!

YO! Günes dogdu derken
Birde baktim karanliklar çökmü$ sehrin üstüne;
Buralarda ayaz var...

Ayaz soguk her taraf, insanlar düsünceli
Nedir demeli, piyon gibi bir o tarafa, birde bu
Yaka paça! Sille tokat!
Itilmi$in kakilmi$in hikayesi gibi hayat
Dön bak aynaya, tanimla kendini,
Devmisin, cücemi? Yoksa yasayan acemi gibimi?
Söyle patron çirakligin özetini bana!
Kisa kisa herdem bulmaliyim kendimi, benligimi...
Yolumu$a$irdim, $a$irdim, ka$indim kanattim yarami
tuz basti hekim!
Dökülür yaprak eylül-ekim;
Buralarda ayaz var...

YO! Günes dogdu derken
Buralarda ayaz var...

Yo! Eti senin, kemigi benim
Konu insan, oldu bitti saçma sapan...
Yaradili$ destaninda firar edenler,
Dagi deler geçer, biz önümüzü göremiyoruz.
Kör adimlarla kendimizi eziyoruz,
Gurur duymakmi arti, yoksa dü$ünmekmi eksi?
Tam tersi...
Tirsak kediler gibi nankör vede vahsiyiz...
Acimasiz görünümlü insanciklar, agaçlar
Ayakta ölür, insanlar kaçar...
Müsvette kagit parçalari sobada yanar;

yo.......................
Buralarda ayaz var.........

YO! Günes dogdu derken
Buralarda ayaz var...
Rey_Misteri0
6. sınıf
6. sınıf
Rey_Misteri0

karışık türkçe Empty
MesajKonu: Geri: karışık türkçe   karışık türkçe Icon_minitimeÇarş. Şub. 21, 2007 12:20 pm

Tohumları kanla ekilen hasat mevsimi, yerin kara toprak varoluşun temelinde özüne dönen yara açan kurşun beyin terör kanlı ellerin, elinde insan avı silahı kozu, paylaş dumanın tozunu bozdum orucu, doğu batı terör yolu mutluluk biçmek için kuru, görüyorum hepinizi birer birer, teker teker katliamın yönü doğu batı atlıları silahları, kan sofralarında Bismillah çeken günahkaları, günahkarların yalanı, doğru yapan isyankarları damlalar akarken gözlerden ağlayan dualar mezar başlarında şehit ruhu şaha kalktığı an saplanacak bıçak kalbine güneş kapkara bakıyor mutluluk uzaklara, uzaklarda etoburlara, insan eti yedikçe gelecek sonları terör damlaları.

[Ceza]
Yanlış emellere alet, sonucu felaket, olacaktır genç körpe gözler önünde köklenen şiddet, fidanları meyveleri terör, tarlaları toplu mezarlar. Barış için çöl kan gölüne döndürülen kandırılan umutlar, karamsarlık içinde yarını bekleyen çocuklar ıslandılar terör damlaları altında, suçlular yok ortada, ortalık kalan masum olan her zaman geride kalan acılı bakan kan ağlayan yaşlı gözleri yaşatır terör damlaları.

[Mic Check]
Terörün kanları akan yaşları, alınan canları, kan sofraları, etobur olmuş millet, haram bankası (5X)
insan eti yedikçe gelecek sonları terör damlaları

Vakit sonda.. vakit sonda..
Rey_Misteri0
6. sınıf
6. sınıf
Rey_Misteri0

karışık türkçe Empty
MesajKonu: Geri: karışık türkçe   karışık türkçe Icon_minitimeÇarş. Şub. 21, 2007 12:21 pm

Kuvvetmiradan sagopa,
Kajmer tek yürek hedefim pop kültürü
Dinleyin sözümü,dinleyin sözümü
Görmemişim adı olmuş böbürlenip şımarmis olmamisim gözü görmüs cehennemi cennet sanmış
Aç gözünü topraktan olma burası sagopanin mekani laflarına dikkat et sikerler ananin amini
Pop kültürü sardi korkularimi eritti rüyalarımı binlerce genç paçoz dinledi bu amına koduklarimi ne alaka var sözlerinde nede ritimlerinde bir temel
Şerefsiz 3 kagitçi köpekler
Ticari isler sikmiş sizin götünüzü
İmaj makerlar uzatmış önünüzü
Mikrofona para diye bakan budala aşık popçular etilerde yumuşaklar ticaretçiler, listelerde topçular
Koy topa patlasin.hiphop gerçek adim gerisini sikip atsin!
Senin gavatin menajerin,
Kasetine para veren beyinden mahrum kazazede köpeklerin cani cehenneme
Kajmer sagopadan hedef kalbine
Attığım ok sözlerim 9 milim (KAJJMEERRR!)
Kajmer sagopa attigi darbelerde gelen hiddete muhtaç rape aç
Gerisini at kenara hiphop gerçek adım
Sagopadan insalara hoş bir eylem susmak konuşmakla varılır hedefe yoo!
Huyunu suyunu bilmedigim pezevenkelere kajmerden darbe: siktirin gidin orospunun dölleri

Gerçek adım hiphop hiphop ın askerleri siktirin gidin popun piçleri
Gerçek adım hiphop hiphop ın askerleri siktirin gidin popun piçleri(x4)

Tele televizyon ölü bir vizyon,demişti dostum erci-e harbiden öyle
Tele köle, köle olan herkesin canı cehenneme
İki kaşar bir klipde
Abazaların bayramı sarkıları kimin sikinde..
Biri çıkar aşktan bahseder, kızlar yırtar götünü konserlerde
Lavuğun aklında para var. kızlar zaten çantada keklik
Yakalarsam şıkıdım şıkıdım kıracam zincirlerini sonra sende tutuklu kalacam inadina
Uzaklara uçuracam kuşunu
Ben senin herseyin olacam tophane rihtiminda dömeleceksin piççç..!
Azıcık ucundan vereceksin sonra tamamını
Nereni nereni delik deşik edeyim sen seç
Seni anan benim için doğurdu,
Bende seni sikmek için geldim buralara bunu bil bunu bil bunu bill..!
Teke tek,tek tek takaraktan bade süzerekten bu gecenin hatrina vibratörün sagopa kajmerden aganigi naganigi 2 kilo domates versene haha haha !(sagoopaaa!) sagopa ataklara devam edecek Durmak haram bana!

Gerçek adım hiphop hiphopın askerleri siktirin gidin popun piçleri (x4)
Rey_Misteri0
6. sınıf
6. sınıf
Rey_Misteri0

karışık türkçe Empty
MesajKonu: Geri: karışık türkçe   karışık türkçe Icon_minitimeÇarş. Şub. 21, 2007 12:22 pm

Kuyruk sokumuna giren acinin sebebi iki saat ayakta beklemendir, banka kuyruklarinda can veren amcamin yasi yetmistir desem devletin takintilari birbirine derttir. Kimin sikinde o beklemis olup gitmis gazete parcalari birbirini misal etmis cehalete yenilen Avrupa Birligi abazazi bitkin ulkemde cicek bile yesermeye yesermis. Gelisimi gotunde cikan cibana 2000 dolara estetik yapan doktoru paranin metresi oldu olmus olacak takipte seyir halinde bekleyen nice okumus evlat yollardaki kedi misali avare bakacak. Sonradan av kirmasini bilmek tehtidimiz olacak buna yurekten inanan bir ben degilim bilirim. Bozuk duzen icinde egri bugru cengellerde yamulan darbenin halkin kokan nefesi ile konusmaktaki ihtiyar buyucunun takvimleri 2030 u gosterdigi vakit abartinin ve cehaletin tartisildigi sohbetle reyting vermekte. Allah'in verdigi akil emaneti cop edilmekte pes kes cekmekte. İlkokul terk sarlatanlar devlet gorevinde ahkan kesmekte, universite kapilarindan giris bile olmadigi bu vakitte cikista boslukta yurumek tek mentalite. Adalete yuce sifatini takan bizler miyiz acaba? Evet bizleriz! Yuzde kac oraninda inaniriz bu gaflete. Gofret gibi harcanan genclige, cop gibi kenara atilan yaslisa kac kumbara bagis yapilir? Soru isareti. Go go sago sago yo. Adalete yuce sifatini takan bizler acaba yuzde kac oraninda inaniriz bu gaflete. Gofret gibi harcanan genclige, cop gibi kenara atilan yasliya kac kumbara bagis yapilir? Soru isareti. Kanibal asiretlere raplen gerisi tek care dilime, insanim onemse bu kalemi. Yeah! (4x) Go go sago sago yo. Toz bulutu arasinda gecen on saniye neyi goturur ya da kimleri alir yanimdan ileri? Bu memlekette iki saniyede mefta olanlar artik tarihe bir Turk klasigi olarak geciyor nereye onlarca darbe saplayan kutsal bahcede koparsan gunahkar dalgalara arayan xxx Duvara kaziyin cesetlerini. Kanibal asiretlere raplen gerisi tek care dilime, insanim onemse bu kalemi. Yazdigim hicbir cumle cizilip yenilenmedi neyse o. İcinden orgazm olan sana varan ki rap bi ruhtur inanmayan bir boktur. 65 milyon oldu cogaliyoruz bosaldikca uruyoruz sahip olamayip kendi ulkemizi yok ediyoruz. Sokaklarda atan travesti midir nedir soysuz aids haseresini haramken tukuruklerinden yayarken. Ulkem maskeni olmus atin olumu arpadan olsun mentalitesiyle vurmakta sanal Yayilan mikroplar veba saciyor heba ediyor. Bir taraftan kanimizi pirana gibi parcaliyor. Evsiz kalanlar da oluyor, toprak olanlar da. Neden? Soru isareti. Yeah! Sagopa Kajmer, tek yurek. Kanibal asiretlere raplen gerisi tek care dilime, insanim onemse bu kalemi. Yeah! (2x) Go go sago sago yo. Adalete yuce sifatini takan bizler acaba yuzde kac oraninda inaniriz bu gaflete. Gofret gibi harcanan genclige, cop gibi kenara atilan yasliya kac kumbara bagis yapilir? Soru isareti. Kanibal asiretlere raplen gerisi tek care dilime, insanim onemse bu kalemi. Yeah! (2x)
Rey_Misteri0
6. sınıf
6. sınıf
Rey_Misteri0

karışık türkçe Empty
MesajKonu: Geri: karışık türkçe   karışık türkçe Icon_minitimeÇarş. Şub. 21, 2007 12:22 pm

Laik sadıka ken veren Allah işini bilirdi ki aza ittifade meyen Adem fantazmını bulur ki solur kıçından tek tüfek saçmaz sıkınca boklu kıçına açılası delikten dökülecek lokmayı ...
salla kafayı be mürşid kara ainde salla kafayı deli gibi salla sözüm ona hak yolu can eyledi sıktı palavrayı intikad.
Bana zulmeyledi rap yetişti imdadıma dur dedi sana ve sen gibilere haş eyledi.
Hududunu ahududu bahçesi yaptım geçişte tatlı yedim kaçışta çite çarptım yapılır mı bu
Hint numarası 32 başlı kör dana nallara taktı başladı savaş, rasladı hasım buz gibi havaydı aylardan kasım.
Medeniyet silahımı alıp kafana çaktım laiklik kurşunumu götüne tıktım ki sıçamaya kalsın o kin dolu bokun karkelerin ruhuna saplandı okum, bokunla oyna lokum.
Dördü bitti biri kaldı geride geçirdim gözlerini mimledim körebe postuna fatiha bide zıpkın olaya sota istikbalim bala sıvandı ileriye rota sen ki.
Türbesi küf olan torlak vorlak misali sahtelikte kaybolmaya mahkum şarlatan kes sakalını, ikindi vakti arın. Işık yolu ileride yansıyacak farkın.
Siz ki boynu haramları kıldan inceler ki haktan 120 km berideler ahkam-ı kutsalın derindeler, derbeder olmuş ruru yassıya kadar ibneler yalancı tez bir dubarası kafeli mürteci.
Rapi ... anüste aksettirir dön bana boynunu çevireyim aynaya raksını bul kastını hurra çöpçatan alim çaktı kibriti, bul gelini abaza paşa.
Yanıma yanaş domal rape baş aşağı zuurat gelir kafatası kırılır ki o an, benim rapin pençesi şah damarında olmayacağında punk as direct, dur orda tamu otobüsü durdum bas gaza.
Yo Kajmer Sagopa yo ne izin ne rıza.
Kısa dönemeçlerin sonu uçurum kaza kes iki kilo bal kabağı sok kafanı içine günahında boğul da şükret haline.
Ulan ipne senin gibi lapacı zümreler ancadır ki bıçağımı bilediler, sille tokat kovulan haramiler haram tıkınarak yola gelecekler geberecekler topkapı çivilerken zemzem milletine bir kaşık suda can verecekler
Rey_Misteri0
6. sınıf
6. sınıf
Rey_Misteri0

karışık türkçe Empty
MesajKonu: Geri: karışık türkçe   karışık türkçe Icon_minitimeÇarş. Şub. 21, 2007 12:25 pm

Uçuruma yaklaştın son durak
Biletini kesti kader savunmasız
İç içe kuytu köşelerde gözü dönmüş
Pir dönmüş kollarken gel Kolaysa karşı gel o hiçe
Büsbütün savunmasız kaçsana durma
Adımların dostun artık nefesin yoldaşın
Arşa değer başın işte o an ruhun tek sırdaşın
20 kişi şeytan işi akan kanlıların ego tatmini
Balta bıçak kasatura sokakların gözü dönmüş katili
Yol yok hal bu hal kalbine saplanan ok
Tek başına piskopatlara dayılanmak senin neyine?
Eline diline sahip ol kaçmak tek yol
2 sokak arasında kanlı çatışma.Neler oluyor biliyorum
Çetelere karşı tek
Çetelere karşı tek son durak
Son durak uçurum

Gel gölge bu oyun takipte hadi çek kozunu paylaş
Sagopa tek yürek gelir her an yanına
Ve de patlar taciz eder ulu orta yerde
Sabret ... (Sen Katil Değilsin - Katil Değilsin)
Bam Bam .! işte bütün mesele
İçinden gelen sese kulak versen
Akacak kanın sorumlusu olurdun
Vurdum duymaz olsan kanınla olur
Ama yine de suçlu olurdun
Çek kozunu paylaş ucuz konuşmak boşa
Aksi takdir boşa çaba yedigin tekmeler yumruklar
Gözlerinden akan kanlar hesap sorar
Yediremezsin kendine...
İntikam ateşi yakar içini,ateşler seni
İşte bu oyun sonunda son durak yaklaşır dostum
Son durak
Son durak uçurum
Rey_Misteri0
6. sınıf
6. sınıf
Rey_Misteri0

karışık türkçe Empty
MesajKonu: Geri: karışık türkçe   karışık türkçe Icon_minitimeÇarş. Şub. 21, 2007 12:29 pm

Basimda yuzlerce bela, koseye sikistim pesimde dusman var korku var kacmam gerek.
Kaba Kuvvet onlardan tek bir mermi Sagopa pa bitirirler isini,
simdi boku yedim kafam allak bullak kurtulusum olmek sucum dogmak ve kacmak
ustesinden gelemem butun pes ceteden kopekler af etmez, s*ker atar adami olum kokar tek bir sarap parasina, hayatina pahasina
ahhhhhhh savasini surdur yolun sonu gelene kadar oldur.
Haram o hayat kafani kaldir anasini s*ktigim durum sakat.
ilkel atesi son nokta bir dusun hayat cepe cepe pesindeler pesindeler,
p*cler olmez abazaliktan baska bir bok bilmez bunlar, yuzusuyuhurmetine geride olu kalir,
ahuvalin okunan dualarin fayda etmez,
sen bir olusundur artik olusundur
artikk olusundur dogum gunum oldugum gundur olusundur.

6X Olum Benim Dogum Gunum

Kiralik Yasiyorum Kiradan nefes aliyorum,
oteki fiyati aldigim her nefesi care yok
baska yumruklarina bak kendini zorla
sende benim gibisin caresiz nigga sokak arasinda
tek basina yaptigim her hatanin agir bedeli vurdu beni dogrularim yanliscasina
yakaladi beni arkadas cekti silahini bilmek yanlisdi silah patladi.. i
lkel atesi sesi ne ses kaldi nede nefesi... sonucta hatalarin alir canini emer kanini vampir gibi hayalet
arkadasin ve hazirla kendini guvensizlik caremi bu adresde bulmasin seni.
******nun biri yuzunden bile cekilir bu tetik bir an icin bile silahlarin dedigi dedik paralara yenik dusen dostun tanimaz golgeni saytana uyar yenilir tanimaz seni yada tek bir yanlisinda 1000 dogru duser sifira ne dost kalir nede baska bir yosma teksin sok bunu o bok kafana... Kopek kopek kendinden baskasina muhtac olma olu gibi yeniden gozlerini acdiginda yeniden baslayacaksin a*ina kodumun hayatinda seninde bir dogum gunun olacak iste o zaman dogum gunun oldugun gundur dogum gunum oldu gundur motherfucker........
yeah Sagopa Sagopa
Rey_Misteri0
6. sınıf
6. sınıf
Rey_Misteri0

karışık türkçe Empty
MesajKonu: Geri: karışık türkçe   karışık türkçe Icon_minitimeÇarş. Şub. 21, 2007 12:29 pm

Anakronik bir kronik
rapte tek kalemde mühürü basan
o adamın adı bu şakası olmayan bir sert kafiye
ey K ey Sagopa-K mey dey mey dey
heey büyücü yaptı büyüyü
büyüde gel tutulamaz her el
bu girdabın yokedici döngüsünde yalpalan
sinsi sinsi yaklaşandır adını koydum şeytan
mübalansa çok saçma kalk uyan lan
polyanna kalpazan bi kahraman
(aman yaman zaman)
İnsan için en önde gelen o altı harfli başlık Sağlık
birde morale aç yaşarsın bu açlıkla kıvranırsın
pili biten bi saat mecazlarında
geçen zamanın arkasındasın sago
harikalar diyarındasın
anıların kabuslarımın alevleriyle yansın
karamsar gökyüzümden yıldızımsa kaysın
Cerenin canını trafik alsın
Vakitsiz ölümlere akıttığım göz yaşlarım için
sürtük kader utansın .

Anlaşılmayan cümleler kurdum ben
hep şair hep geçmişe dair betimlemelerimle
negatif elektrik , Simetrik doğruluk ikilemde
Kalmışlığın optimist açılımıydı sinonimin eş anlamını algılayamıyan yamyamların dünyasında
sıratı geçmek için rüşvete başvuracakların kefeninde cepte umut dünyayı yarın ölecekmiş gibi yaşayanların aklında yanıtsız sorular kara bulut gibi dolaştı yılları meditasyon hipnozunda taşa tutup.

sonsal bir yargıdır belki ölüm kim bilir sorsan birine korsan bir avcıdır ölüm mayın tarlalarında tek bacağını kurban etmiş bir zulümden arta kalan dölüm itiraf etmek kolay ve insan oğlu her bölüm aynı senaryonun parçası iki yakası bir araya gelmeyecek doğu-batı kültüründe birleşmiş milletler kavgası hikaye senkron uydurulmuş gari gori şeriban kaygası kayıp akıllar mağarası .

Sayhaa Buran Amilim Benim İçimdeki Şeytanın Ensesindeyim Destur De Breh!! Berduşa Name Yakma Çek Git İlerle Milim Milim.

Sayhaa Buran Amilim Benim İçimdeki Şeytanın Ensesindeyim Destur De Breh!! Berduşa Name Yakma Çek Git İlerle Milim Milim.

Yeryüzüne tohum gibi saçmışım ölüleri
izini dünyayı vurmuş binlerce insanın külleri
Dünya söyle senin hamurun benmiyim
neler yaptınki benimle geleceğime küsermi benliğim
depremlermi aldı can ? canına kıyan masumlarmı ?
serzenişte bütün gönüller durup dururken yıkılan evlermi neyine güveneyim ? bir damla umut at tarlama bende doğan güneşle ümitlenip şarkılarımı söyleyeyim sana yada ipsiz kuyunun dibine inip karanlıktan öleyim ben bu dünyada zaten masum bir köleyim her güne ayrı bir renk getir dünya sessiz çığlık atanlara yürek dünya söyle ne yaptın bizimle sadece oyuncak birer bebek .[oyuncak birer bebek]

Rey_Misteri0
6. sınıf
6. sınıf
Rey_Misteri0

karışık türkçe Empty
MesajKonu: Geri: karışık türkçe   karışık türkçe Icon_minitimeÇarş. Şub. 21, 2007 12:30 pm

sor duvarlara ve bekleme sende giden ggelmez,boşuna
özleme bir gece ansızın kafana denk eder çare ararsın
bıkarsın dardan.Herk yol kapalı çıkmazlar dayalı bugüne
katlet düşünde gördüğün solmuş adamı, fark et yarını
artık acıma deş yaraları.Onca maske takmış yüzlerin
ardından boşa yas tuttun bunca dönem al bir kalem çiz
hepsini, terk edenleri ve boşa çaba gösterme artık
yalnızlık senin kaderin aslen olmadı bak istedin
olmadı hislerin ne önemi kaldı söyle ipi kesik
densizin, yoruma dayalı nefesin boşver bitsin takma
kafana herkesi ve kendin düşünme fazla uzayan
geceleri.Kimi zaman hareketlerin dengesiz olabilir
kimi zaman da çok boşsun kimi zaman üzülür kimi zaman
unutursun unutulduğunu öylece.Satırları karalar ufkunu
açarım dününe bakıp yarınını sorarım dersini aldım
adımı sayarım kalbine dur der bunalıma sokarım
yokladım, bu sefer hakladım gafili tek kalemde sildim
attım silemezsen geçmiş anılarını aç sesini yak bu şarkıyı

NAKARAT 2X:

Yak sende bu şarkımı katlet hakkımı alırım giderim
farzet ömrümü soldur beni maffet bıçağını yüreğime saplave terk et.

Mozole Mirach verse ;

Mozo kelamı kulağına küpe olsun, kalbim rüzgara kapılıp
dursun serseri kurşun hasmımı bulsun, dostumun kolundan
rabbım tutsun.Sen yol başı ben sonu gördüm ve kalemi
dilime dertle bürüdüm ben küstüm yüzüme suretimi
karaladım karaya çaldım derde kapıldım.Katlet şarkımı
affet bu adamı resmet hayatı kasvet bastı ki yorgunluk
bedenime hakimken sen çıka gel çat kapı çal
kapımı.Hakkımı alırıım farz et sen ben yokum ve yalnızlığa tokum, göz kapaklarım kapanırken hissset
ruhumun yolunda yolcuyum.Tek emel tek kural tek çözüm
varlık değil asla bunu bilmeli, göz yaşları
silmeli, birileri tutup çekmeli kollarımdan sen
gibi.Yaşlanmak zoraki haşlanmaktır kimi zaman darma duman hislerim harflere can verir yol verir
bilirsin vakit nakittir.Kimi derdi ki bir gün
kaybolacaksın olduğun yerden savrulacaksın sen kendini arar iken kendini boşlukta bulacaksın
nafile kafile yolunda yolcudur dinle mozoyu ömrünü soldu son kez
geride kalan yorgun bir silüet yak sende bu akşam bu şarkımı
yak katlet
romeo
Eziq
Eziq

karışık türkçe Empty
MesajKonu: Geri: karışık türkçe   karışık türkçe Icon_minitimeÇarş. Şub. 21, 2007 12:32 pm

paylaşım için thx Very Happy
aa_berkay
6. sınıf
6. sınıf
aa_berkay

karışık türkçe Empty
MesajKonu: Geri: karışık türkçe   karışık türkçe Icon_minitimeÇarş. Şub. 21, 2007 12:33 pm

paylaşım için tşk ederim eren
Rey_Misteri0
6. sınıf
6. sınıf
Rey_Misteri0

karışık türkçe Empty
MesajKonu: Geri: karışık türkçe   karışık türkçe Icon_minitimeÇarş. Şub. 21, 2007 12:35 pm

daha bitmedi bitince tşkkr edersiniz Smile
Rey_Misteri0
6. sınıf
6. sınıf
Rey_Misteri0

karışık türkçe Empty
MesajKonu: Geri: karışık türkçe   karışık türkçe Icon_minitimeÇarş. Şub. 21, 2007 12:37 pm

Sanırım Sensiz Bir Geceye Daha Hoşgeldim.
Nedense Biraz Gerginim.
Strestimi Yumruklarım Duvara Çiviledi.
Gözlerim Kendini Saldı.
Sanırım o An Orada Değildim.
30 Dakika Öldüm 5 Dakika Dirildim.
Gözyaşlarımı Yağmur Sandım Islandım.
Liriklerimle Fısıldaştım.
Kolonyalarla Koklaştım.
Nedense Son Darbeyi Kalbime Attım.
Kendimi 3 Yerimden Bıçakladım.
Azami Hırs Yaptım.
Nedense Acımadım.
Kendimle Yeminleştim.
ve Dişlerimi Sıktım.
Yumruklarımı Sıkıp, Tırnaklarımı Kırdım.
Nedense en Çok Sigaramı Aradım.
Tek Bir Kelime Edemedim.
Özür dilerim seni Üzmek İstemedim.
En İyisi İntihar Edeyim Dedim, Ettim.
10 Dakikalık Yaşam Molası Verdim.
Sanki Cennette Bir Serinlik Kolası İçtim.
ve Sonra İlk Uçakla Cehenneme İndim.
Nedense En Çok Kusmak İstemiştim Senden Utandım.
Kendimle Hiç Bu Kadar Çetin Savaşmamıştım.
Kendimden Köşe Bucak Kaçtım.
Yaşama Hakkımı Sonunda Dek mi Kullanmalıyım Tanrım.
Döner Başım.
Akar Yaşım.
Kar Tutar Saçım.
Çölde Hayratım.
Duvarlar Üzerime Geldikçe Kendime 10 Parmaklı Bir Surat Yaptım.

Ben ne Savaşlar Verdim Kendime Bir Rabbim Şahit Sor Ne Zaman.
Vurdum Kendimi En Son Katilim Oldum Her Gece NEDENSE.
Rey_Misteri0
6. sınıf
6. sınıf
Rey_Misteri0

karışık türkçe Empty
MesajKonu: Geri: karışık türkçe   karışık türkçe Icon_minitimeÇarş. Şub. 21, 2007 12:37 pm

Yarını olmayan, dünlere yazılmış her şiir ve şair olmuş her fikir ki
kaleme düşmüş her sözü. Hep karanlık anlatıldı şarkılarda gün yüzü,
yalpalayan ömürler aşikar hüzün görüntüsü. Yanlızlıkla sevişir oldum,
karanlık hep zifir ve gökyüzünde güneşin doğum sancılarını bekledim.
Doğmamış güneşti doğacak her ışık, hazin sihir ki hediye olacak her
yarın manevi hazinedir. Vasiyetimdir cümlelerimin her kelimesi sahi,
asi Sagopa yorgun tek tabanca 26 arifesi. Kimler önüne geçebilir zamanın
akışının, cümlelerimin noktalarına kaç zamanda ulaşılır? Yaşarım
iskeletler diyarında, bir et parçasıyım. varımı yoktan aldım. Daldım
çoktan derin uykuma vardım. Beklemekle geçti yıllarım ve karbeyazdı
saçlarım, karamsar yazdı rhymelarım ve tarumardı sabrım. Harbi yaşadım
benliğimle çok savaştım, yazdım olmadı ve kaçtım, rap uzattı elini,
çekti kulağımı, yaz dedi emir ve farzdır. Farzın adresinde sen
ikamet halinde bu tanrıdan bir arzdır. Öylesine güç oldu böylesine
bir gidişi resmetmek, kalemi makina yaptım, her çizikte kareler aldı.
Sundum önüne yaradanın ve bekledim cevabını, hep cevapsız kaldı çağrım, bağırdım.

Raks edemedim, yine yenildim
Aksini göremedim, kör oldum
Haksızın vuramadım şakağına
Baksın kör gözlerime

Ağlamakla başlar herşey bağlamakla gelir gerisi
Taze derisi alnı ensesi olu verir Tek kötekte
tımar edilir insan oğlu Yazık!
Bir kazık pasaportdur diğerlerine temsilen
Eğerlerini kim tutar? Ekim batar güneş satar
tüm değerlerini 3 kuruşa kalleş doğanlar kalleş ölür
Bölünür ikiye arzuların sömürülür duaların
Gelecek üstüne atandan gayri büstüne işer
7 Nota Raperler Derneği
Kerperler bileği kelepçe beş akçe tazminatlı anayasa
musakka oluverdi yurtta sulh mu kalıverdi?
dünyada barış olsun yarışıyorsun kime karşı? Yaşı altmış
posası çıkmış Sadakat misin? devlet köpeği el emeği
bilgisayar göbeği İlgisiz durduğun sandalyeyi boşalt
ya da çaresiz görünüşlü milleti yaşat

Düşük yapmış umutlarımın buruk sancısıyla doruk
noktasında gezinen acılarımı kim paylaşır?
Kin tetikle kaynaşır ve saydamlaşır cinnetinde
herşey bariz herşey açık içinde bir kaçık varsa
kürtajla aldır Çünkü montajla düzelmeyecek tek şey
hayattır Sana kıyaktır
Deniyorsa altında bir bit kolonisi vardır İnanma!
Yalanla yatan dolanla kalkar da dar gözlük takar
sözlükten bakar da bulamaz huzurun anlamını
Randımanını alamamış günah motorları durun
Üretimi durdurun Sorun tüketmemiş olmamız
Kabız kaldı sabrımız ve hatalıydı tavrımız
Tok olsa da karnımız yetinmeyi bilmeyiz
Dipnot anlatılan insan...

Baksın kör gözlerime
Rey_Misteri0
6. sınıf
6. sınıf
Rey_Misteri0

karışık türkçe Empty

Yarını olmayan, dünlere yazılmış her şiir ve şair olmuş her fikir ki
kaleme düşmüş her sözü. Hep karanlık anlatıldı şarkılarda gün yüzü,
yalpalayan ömürler aşikar hüzün görüntüsü. Yanlızlıkla sevişir oldum,
karanlık hep zifir ve gökyüzünde güneşin doğum sancılarını bekledim.
Doğmamış güneşti doğacak her ışık, hazin sihir ki hediye olacak her
yarın manevi hazinedir. Vasiyetimdir cümlelerimin her kelimesi sahi,
asi Sagopa yorgun tek tabanca 26 arifesi. Kimler önüne geçebilir zamanın
akışının, cümlelerimin noktalarına kaç zamanda ulaşılır? Yaşarım
iskeletler diyarında, bir et parçasıyım. varımı yoktan aldım. Daldım
çoktan derin uykuma vardım. Beklemekle geçti yıllarım ve karbeyazdı
saçlarım, karamsar yazdı rhymelarım ve tarumardı sabrım. Harbi yaşadım
benliğimle çok savaştım, yazdım olmadı ve kaçtım, rap uzattı elini,
çekti kulağımı, yaz dedi emir ve farzdır. Farzın adresinde sen
ikamet halinde bu tanrıdan bir arzdır. Öylesine güç oldu böylesine
bir gidişi resmetmek, kalemi makina yaptım, her çizikte kareler aldı.
Sundum önüne yaradanın ve bekledim cevabını, hep cevapsız kaldı çağrım, bağırdım.

Baksın kör gözlerime

Ağlamakla başlar herşey bağlamakla gelir gerisi
Taze derisi alnı ensesi olu verir Tek kötekte
tımar edilir insan oğlu Yazık!
Bir kazık pasaportdur diğerlerine temsilen
Eğerlerini kim tutar? Ekim batar güneş satar
tüm değerlerini 3 kuruşa kalleş doğanlar kalleş ölür
Bölünür ikiye arzuların sömürülür duaların
Gelecek üstüne atandan gayri büstüne işer
7 Nota Raperler Derneği
Kerperler bileği kelepçe beş akçe tazminatlı anayasa
musakka oluverdi yurtta sulh mu kalıverdi?
dünyada barış olsun yarışıyorsun kime karşı? Yaşı altmış
posası çıkmış Sadakat misin? devlet köpeği el emeği
bilgisayar göbeği İlgisiz durduğun sandalyeyi boşalt
ya da çaresiz görünüşlü milleti yaşat

Düşük yapmış umutlarımın buruk sancısıyla doruk
noktasında gezinen acılarımı kim paylaşır?
Kin tetikle kaynaşır ve saydamlaşır cinnetinde
herşey bariz herşey açık içinde bir kaçık varsa
kürtajla aldır Çünkü montajla düzelmeyecek tek şey
hayattır Sana kıyaktır
Deniyorsa altında bir bit kolonisi vardır İnanma!
Yalanla yatan dolanla kalkar da dar gözlük takar
sözlükten bakar da bulamaz huzurun anlamını
Randımanını alamamış günah motorları durun
Üretimi durdurun Sorun tüketmemiş olmamız
Kabız kaldı sabrımız ve hatalıydı tavrımız
Tok olsa da karnımız yetinmeyi bilmeyiz
Dipnot anlatılan insan...

Baksın kör gözlerime
Rey_Misteri0
6. sınıf
6. sınıf
Rey_Misteri0

karışık türkçe Empty
MesajKonu: Geri: karışık türkçe   karışık türkçe Icon_minitimeÇarş. Şub. 21, 2007 12:42 pm

Nakarat
(2x)
Bu ıstanbul kimleri aldi kara maskesi altina
Dünya dönecektir batan her günes gibi tanriya

Fuchs :

Benim sözlerim bir kar gibi yagardi
Kimisinin kalbi dardi anlamazdi
Dünyada gercek olan tek bendim
Gerisi bahanem sanki sahanendi dünyan
Bu benim hanem toz pembe
Gecen günler vakti namem huzur n darem
Savasi ögreten dünya kul köpek etti beni rüya
Ismi yoktu sahte mimikler kullanan bir melekti
Kendine cagiran fani bir cicekti
Dogan her günes yeni bir haberci
Simdiyse hepsi anlamsiz cikmaz sokaklardaydi
Ahali kemansizdi gecisler sanki cok uzaklardasin
Misali, göz kirpardi ıstanbul, korktun ve sordun
Ama artik sonu yoktu ismi defterde
Ve bugünlere doldum

Nakarat
(2x)

Sagopa k :

Kadinim rap soyundu, sagopa epidemik bir olguydu
Kalemi aglatirdi ortalarda gezinen her dilenci
Gecmisin o tozlu raflarinda yarinin ümidi degilmiydi
Köprü alti yasayan onca bebelerin mi günahi vardi
Kalbi kirik maalesef bu muhalefet karabasanlar
Ülkesinde gazetelerde bin cinayet
Dozumu artti cinnetin, pitlanirdi cit kirildim
Beyoglunda icler acisi kimyasal
Onca kurban
Dumanlanan beyinler rüyalarinda kan mi gördüler
Caresiz veletler, asina görüntüler, marjinal nesiller,
Yikimin ortasinda son solukta caresiz nefesler

Nakarat
(2x)
Rey_Misteri0
6. sınıf
6. sınıf
Rey_Misteri0

karışık türkçe Empty
MesajKonu: Geri: karışık türkçe   karışık türkçe Icon_minitimeÇarş. Şub. 21, 2007 12:42 pm

Nakarat
(2x)

Fuchs :

Benim sözlerim bir kar gibi yagardi
Kimisinin kalbi dardi anlamazdi
Dünyada gercek olan tek bendim
Gerisi bahanem sanki sahanendi dünyan
Bu benim hanem toz pembe
Gecen günler vakti namem huzur n darem
Savasi ögreten dünya kul köpek etti beni rüya
Ismi yoktu sahte mimikler kullanan bir melekti
Kendine cagiran fani bir cicekti
Dogan her günes yeni bir haberci
Simdiyse hepsi anlamsiz cikmaz sokaklardaydi
Ahali kemansizdi gecisler sanki cok uzaklardasin
Misali, göz kirpardi ıstanbul, korktun ve sordun
Ama artik sonu yoktu ismi defterde
Ve bugünlere doldum

Nakarat
(2x)

Sagopa k :

Kadinim rap soyundu, sagopa epidemik bir olguydu
Kalemi aglatirdi ortalarda gezinen her dilenci
Gecmisin o tozlu raflarinda yarinin ümidi degilmiydi
Köprü alti yasayan onca bebelerin mi günahi vardi
Kalbi kirik maalesef bu muhalefet karabasanlar
Ülkesinde gazetelerde bin cinayet
Dozumu artti cinnetin, pitlanirdi cit kirildim
Beyoglunda icler acisi kimyasal
Onca kurban
Dumanlanan beyinler rüyalarinda kan mi gördüler
Caresiz veletler, asina görüntüler, marjinal nesiller,
Yikimin ortasinda son solukta caresiz nefesler

Nakarat
(2x)
Rey_Misteri0
6. sınıf
6. sınıf
Rey_Misteri0

karışık türkçe Empty
MesajKonu: Geri: karışık türkçe   karışık türkçe Icon_minitimeÇarş. Şub. 21, 2007 12:44 pm

Hayat kaçıncı şık yazık, sorumsuz her sualde seyre
daldık. Bu yaşlılık yüzümde çok yol aldı, son bölümde
sen sualdin meallerim yanık medetlerim boşa edalarında
yok ki saflık. Anlık istifalarımda dara bıraktım aklı
karnı aç yeminlerin ve hiçte tek değildim ilk seferde
ve son nefer benim savaşlarım yakın mayınlarım çiçek
mutlu olamadım sakın koparmayın. Uslu dur kabında
tanrı takiben yakında alacak aklı farz et aklım öteye
çentik attı kaç durak yol aldı kalpler ak değil kurak
bir çöl gönül bir döngü çehrelerde her bir yergi
gözlü. Özlü sözmü göze görünmüş özrü yok bunun bu
tavrı terk edip gidenler önce siz durun bu son yorum
yoruldu ruhum, huzurum el misali yok yanımda
şimdilerde iki yabancı hislerim gururum.

NAKARAT

Bu dünya değil ki tenha değil yarım yarınlarında
falına bakalım öykülerde sararırım. Yok, hakkım hayata
dair hatırım, duraktayım dudakta bir kelam kulakta son
fısıltı aklın. Yardım et yanımda kal tanıklık et, adım
hayal, umutlarım var ellerimde belki hepsi sürre al ve
bir meal gecikmelerde sual'de kaldı aklı düşlerim
yalan umutlarımsa gölge kaplı.

(BÖLÜM 2)

Akıl tuval misali resmi çiz ve seyret eski bir makale
geçmiş aklım ömre kaç mesai vermiş öykülermiş öngören
bu ömrü görgüden düşen bir parça kalbin özrü
gözbebeklerimde mührü. Seyrüsefer esen rapım bu rahmet
ormanında sana bulandı kaygım aya bakın bir başka
mehtabım hayat dudaktayım ben haykırın yakın bu hatırı
masalı sahte sonlayın giderse tutmayın bu kervanı.
Tanzim et beni tuhafta kılma kalbi tuhaf değil
misallerim ve meskenimde mimliyim ki meşgul etme
meselelerle cenkteyim ecelle sendeyim bu akşam affet
aklım ölüme ben bugün misafirim. Yüzünden hüznü çıkar
ayakta dur hayat budur bu laedri tavrıdır hatalar hep
kader kılıklıdır kibir satır satır yazıldı yazgılar
yanıldı gitti gölgeler güneşle gözlerim semada kaldı.

Laedri mahlas yardım et abi
Rey_Misteri0
6. sınıf
6. sınıf
Rey_Misteri0

karışık türkçe Empty
MesajKonu: Geri: karışık türkçe   karışık türkçe Icon_minitimeÇarş. Şub. 21, 2007 12:45 pm

Hos geçinmek isteyen düsmanla onlari iyilige kandirsin, Aci söz istemeyen ademde herkesin agizini tatlandirsin. Gönül yarasindan sakinmak gerek ki yoktur merhemi.
Elinden gelirse gönül yikma ki; yikik gönlün ahi yikar alemi. Dostlarin hatrini yapmak için ne behis var ? babanin bagini sat !... Odunun yoksa eger mutfakta; ocaga
evdeki esyalari at !... Çekme el düsmana da iyilikten, köpegin agizini lokma ile kapat !... Kimsenin gönlünü incitme zira; pek çok dikenlidir hayatin yolu. Herkesin isini
bitirmeye bak, seninde bitecek islerin dolu. Suratindan kisinin sireti malum olamaz, var mi mektubu disindan, Okuma imkani ? Halimiz simsege benzer dei peygamber,
Bir bakarsin görünür bir de bakarsin söner. Yorulurda kalirsa develer , yaya biçare hiç yorulmaz mi ? semiz insan zayif oluncaya dek, bir zayif kimse ölmüs olmaz mi ?

[Nakarat]

Ne binek isterim ne yük tasirim, Ne kulum var, ne de kimseye köleyim Ne fakirim, ne zenginim, Ancak isterimki bu hal ile öleyim

Insan ne zaman bulmaz ise kaçmaya imkan, Keskin kilica karsi eder destini kalkan, mülk-i dünyaya güvenme, Sen gibi besledi, öldürdü pek çok kimseyi. Çok ünlüler girdi
toprak altina, kalmadi dünyada hiçbir eseri. Ömrü firsat bilde, Hayretmeye bak, sende boylamadan önce makberi. Merd olanlar yalniz kendi baslariyla oynar, ama korkak
adam, Koskoca bir orduyu bozar. Padisahlik edemez zalim olan. Canavardan çoban olmaz koyuna, halka zülm eyleyen elbet yikar, Mülkünü kendi eliyle boyuna. Kim ki
senden korkar; sen de kork ondan Gücün yetse bile yüz pehlivana. Gülmezmisin kedi aciz kalinca Bila-perva hücum eder kaplana, basini tas ile ezer korkusu olmazsa,
Dokunmaz yilan çobana. Denizde menfaat pek çoktur ama; Selamet istiyorsan kal kenarda. Girsede bir baga bir elma koparsa sultan, yüz bulan bendeleri, Agaci kökten
çikarir. Bes yumurta parasiz aldigi vakit olsa; Ordugahta tavugun besbini birden kizarir.
aa_berkay
6. sınıf
6. sınıf
aa_berkay

karışık türkçe Empty
MesajKonu: Geri: karışık türkçe   karışık türkçe Icon_minitimeÇarş. Şub. 21, 2007 12:45 pm

tmm
Rey_Misteri0
6. sınıf
6. sınıf
Rey_Misteri0

karışık türkçe Empty
MesajKonu: Geri: karışık türkçe   karışık türkçe Icon_minitimeÇarş. Şub. 21, 2007 12:48 pm

Hayat bir meyve sepeti kac curukle karsilastim sen hesap et. etme bulma memleketlerinde soludu her birim ve yatiya kaldi her kolay prim. nedendir egolarinla evlilik cetin ceviz numunelik. Kastir ! bak canim bu rap kötek misali, yumul yunus bu mikrofon yutuldu yillar aldi basini vurdu duvara. oldu bende topuna igne sapladim ve lirikal açidan aldim kolla poponu. zaman yaman saman degerli tasini kir bir an düsün beyin potansiyelle olculen bir aygit olmus, varsa kullan yoksa bir yedek cikar bagajdan. çikar savaslarinda gazilerimi siraya dizdim bozmadan. yarinla randevumda kac yabancinin adini gizledim yilmadan, bu filmi izledim an ve an. akil defterimde hiç bir satiri çizmedim degisti adresim her an.

Körkütük asalagiz bu yagiz delikanlinin adi sago, rapi sakiz olacak agiz yorulacak, goralinin sani iki kat artacak. simdiden yorum yap.

Nakarat:
Marifetnamem budur halkim al alkisla basa dönsün basim olmadi. bastan dersen aldirmam bu filmi daha önce izledim sarkisi benden.

Verse 2
sendeler bir an insanoglu cok dogal. bu bir masal yasamda olmalis kac meyva var ? zaman dar oldu kisa bir metraj darisi basina bir temenni stili, darasi basina kasina gözüne bak, cok itici yapmacik tavirlarin komik özenti cok bitik bir tablo boyuyalim, haydi fircani kap. dengelemeli her seyi ve engebeli bir mantigin yokuslarinda savrulan ve caresiz yuvarlanan bir tas misali parcalan cok harcanan beyin de var. toparlanin apar topar sopar batakta dibe batar. akil oyunlarinda incecik bir hile var. ozan sorar kalem cevap verirse halkim anlar asikar bu asik asna fisnik aleminde dandik olgular ve küf tutan masallara bir jestim var.

[Nakarat]
Marifetnamem budur halkim al alkisla basa dönsün basim olmadi. bastan dersen aldirmam bu filmi daha önce izledim sarkisi benden.
Rey_Misteri0
6. sınıf
6. sınıf
Rey_Misteri0

karışık türkçe Empty
MesajKonu: Geri: karışık türkçe   karışık türkçe Icon_minitimeÇarş. Şub. 21, 2007 12:52 pm

cekil gunesımden kac geri cekil, cekil gunesımden kac geri cekil, rezil gunesımden kac geri cekil, cekil cek cek cek cek

Kardes, kardesine dusman oldu olan oldu, insanlık kursunlarda kendini buldu. Tore yıllar yılı katıl konumunda. Yanı basında aranan bulunamayan zanlı oldu. Toprak vatanımız canımız arkamızdan vurdu. Buyuk dedik saygı gosterdik keriz olduk. Savas gıbı yasamın ıcınde solunan dostluklar, sahte gulumsemeler, yalan olan gercekler bitirdi, insan yenıldı. Gunden gune parcalandı temelleri parcalandı. Gunesımden kac karanlıklar dusmanım, gozlerini ac ! fayda etmez inkarın. Kapanlar var etrafında tuzaklar var yanı basında, ısımız zor karanlıklarda aydınlıga muhtacız., kandırılanlarız. ses soluk cıkarmakta zorlanan zavallılarız. Check cek cekil. Kolaya kacmak zoru getirir. Beynınde patlar tetik Bamm Bamm. Cekil, gunesımden kac geri cekil.

Nakarat:

cekil gunesımden kac geri cekil, cekil gunesımden kac geri cekil, rezil gunesımden kac geri cekil, cekil cek cek cek cek .
cekil gunesımden kac geri cekil, cekil gunesımden kac geri cekil, rezil gunesımden kac geri cekil, cekil cek cek cek cek

-Mıc Check-

Bana bak, rap atak commercial nakarat,lirik sakat fakat fuck. Gercekler acı kıvrandıran sancı, bir sen birde ben de iki yabancı.Kimin eli kimin s*kinde kazık atmak kolay iki binli kotu devirde. Gunese muhtac karanlıkların pesınde, acımasız bir kılıc gibi ensende. Vakitsiz gelen ınsanlık teroru, bildigim tek sey var, gozlerimin gordugu. Insan sanki hayvan, gun gelir kurban olur nefes alan bu can. Gozlerini cevir buralara hadi, golgen takip eder saklama gercekleri. Buralarda yasamak oldukca guc, nede olsa bılırsın allah ın hakkı uc. Nerede bır ınsan gorsem gozleri dolu, nerede bır kuytu gorsem ınsanlık kabusu. Gunesı batıdan doguranın bugun anar aglar ruzgarda, ucusur külün.

Gunesı batıdan doguranın bugun
Gunesı batıdan doguranın bugun anar aglar ruzgarda, ucusur külün
Gunesı batıdan doguranın bugun anar aglar ruzgarda, ucusur külün
Rey_Misteri0
6. sınıf
6. sınıf
Rey_Misteri0

karışık türkçe Empty
MesajKonu: Geri: karışık türkçe   karışık türkçe Icon_minitimeÇarş. Şub. 21, 2007 12:52 pm

BANA DEVAM ET DERDİN ANCAK SEN BİTİRDİN OYUNUMU BU
KALP İÇİNDE PARAMPARCA SİLDİM ATTIM ONURUMU BİR
TEBESSÜM ESERİN OLSA COK GÖRÜRDÜM GURURUNU VURDUM
ÖFKEM ÖN PLANDA KAYBETTİN HUZURUNU BIRAKMAMAK GEREKLİ
TUTULAN ELLERİNDEN HAYATI TEK SEFERLİK ÖMRÜMÜN BU SON
KOZUYDU SELASI VERİLEN BENİM SEVİNMELİSİN BU KEZ
GÜLÜMSEMELİSİN KAYIP GİDEN ÖMÜR BİTERKİ DALIP
DÜŞÜNMELİSİN SENSİZ TÜM DAKİKALAR KAYIP VE KORKAK
BAKIŞLARIMDA ÖLÜMÜN MASKESİ KIRIK CIKIK BU KALPTE
SİLLESİ ACIYDI ETKİSİ YIKIKTI HİLESİ KANA ÇALAN O
GÖZLERİNDE SAKLI SİYAHIN İNCİSİ ANLAŞILAN OKİ ZAMAN
HAFIZANDA BİR KAYIPTI SÜZÜLEN BU GÖZLERDEN TEK BİR
DAMLA YAŞTI AŞİKAR SÖZÜN CEVABI BİLKİ HEP AŞİKARDI
ONCA YANLIŞ SONRASINDA BEN VERİRİM KARARI

ZET VERSE

GECELERDE SAKLI HAYALLERİM, GÜNLERİM ZATİ BİTKİN.
BIRAK ÇOĞALSIN ALNIMDA ÇİZGİLERİM. HATRA MERAKSIZ
DOSTA TUTMAM KİN. KİMİM BEN? KİMSELERDEYİM? KİME GİDER
GELİRİM? KİMLE ÜZÜLÜR KİMLE GÜLERİM? BENİ ANLAMASI
İÇİN KİMİ GÖRÜR GÖZLERİM? SENELERİM HASRETLE GEÇTİ,
YOKTU BEKLENTİM.
UMUTLARI BEN TEPMEDİM, KADERE BOYUN EYMEDİM, SEVDİĞİMİ
ÇOK ÖZLEDİM, HEP KARARI BEN VERDİM!
ERDİM SANDIM ÇOK YAKINDIK, ANCAK BEN BİR ELDİM.
KIRILGAN OLMAK TEK DERDİM DUYGULARI SERDİM (BAS!)
ŞİMDİLERDE ÇOK PİŞMANIM BOŞUNAYMIŞ HER YAS, GÖNLÜ YEK
ZET MAHLAS, AYNEN!!!
KAÇ BAKALIM NE KADAR KAÇACAKSIN BENDEN? KİMSEDEN
ALAMADIĞIN O SICAKLIK DALGALANIR BENİM ELİMDEN. YANAR
GÖZLERİN, BUHARLAŞIR YAŞLARIN, YARA YAR OLMAZ GAYRI
SEVENDEN VE BENDEN...

SİTEM DEPRESİF VERSE:
HAYALLERİM YIKIK BU CEVREDE VE ELLERİM SOĞUKTU ZATEN
HER GECE (SİS) HEP YOLUMDA BİLMECEYDİ SÖZLERİM KACARDI
BENDEN BİR ŞİİRDİM ESKİLERDEN KARANLIKTI ONCEDEN
İMZAMI ATTIM SADECE KAÇKERE YENİK DÜŞTÜM ODAMA SİNEN O
KOKUNA YARINA BULAŞAN ÖLÜMMÜ YOKSA BİR KÜFÜRMÜ KAÇ
YAZARDI YAPİLAN HER Bİ EYLEM KAÇ BEYİNDİ KARŞI GELEN
TEK SEFERDİ BELKİ BEKLENEN VE ÖZLENEN GÖZLENEN
ÇIKARLARIN GÖZÜNE SOKTUM KALEMİ SÖYLENEN YALANLARIN
ÖZÜNE İTTİM GEÇMİŞİ SON DİLEKLE KALDIM YOLDA
YANIBAŞIMDA BİR DUA VE İZLERİM DERİN BU YOLDA VE
HAYYATTA YARINA BİR YARAYLA VARDIM ANCAK COK DERİNDİ
BİR ÇOCUK TANIRDIM ESKİDEN CARESİZDİ TANRI ALDI BENDEN
KIRDI KİNDİ KALBE HÜKMEDEN VE YERLE BİRDİ DUYGULAR
KİMSESİZLİK KELİMELERDİ...

KOLERA

Kuzeye doğru kaçtı uykun yavaş yavaş yol alır,kuru
yaprak sesi rapin,dilin rapimle bağlanır,gün geçer
devran döner,beden gider sözüm kalır,gündüz geceye
döner gölgeler bir uzar bir kısalır,Kayganlaştı bak
yüzey aklı başına bir kaldır,geçiştirme geçmez,göz
dışa değil içe bakandır.Geçine durun hele biraz büyük
gün çok yakındır,ha aleniymiş ha gizli hepsi bir ve
aynıdır.Gülme gevrek gevrek elde etmek ebelemek
mi,emek gerekli,ben rap experi,taştan çıkarır
ekmeği,kırık kanatlı kelebeğiminde bir günlükmüş
göreceği,elem eder zuhur,eden bulur,hedef heder
olur.Beti bereketi kalmadı harmanın,belini büken
kur,mağdur gurur mahçup olsa,çoktur nefse mağlup
insan,kalk ayağa,yok mu haya,çekil koya,geride
dur,elin cebinde,cebin delik,elinde zekan mendebur.

[Raffine verse]

Eksilerde moralim, eskiler kilerde saklar bildiklerni
gizli saklı kalır.
Bense alenen ortadayım, kendim olmanın çabasındayım.
Sevdiğim yalan, nefretin doruk noktasındayım.

Karar benim. Sonuçtan etkilendiğim sürece zarar benim
kabulum.
Hep kırılan benim gururum. Anlamadığın kadar hasarlı
kalbim ölmüş,
Umudum son toprak parçasınıda üzerine dökmüş.

Ezberimden sildiğim şarkılar kadar hatırın olsa
belleğimde yerin yok.
Anımsamam ki en zor anda bile, her anıyı atarım içime,
Hep burada duranlarlayım geçip gidenle işim yok.

Puslu gözlerinde gördüğüm o gerçek nerelerde. Sanırım
süren doldu,
Tanrım sıradaki nerede. Biri gelir biri gidermiş
öylese istifamı sunarım.
Çok güzeldi duygularım kapandı perde
Rey_Misteri0
6. sınıf
6. sınıf
Rey_Misteri0

karışık türkçe Empty
MesajKonu: Geri: karışık türkçe   karışık türkçe Icon_minitimeÇarş. Şub. 21, 2007 12:53 pm

Bak bir kere söyle sagina soluna
Hayat dedigin yasam kurulu bir tuzak ha!
Düsme sende simdi bu tuzaga
Attigin her adim hep senin arkanda

(MISERO)

Bunca böyle ezilerek itilip giden umutlara
Çocuklara yarinlara israf olan adimlara
Yazik oluyor insan olan insanlara
Ezilerek geçilerek can veren bu kurbanlara

(CABBAR)

Rüyalara bir aci hayat kuran komsu
Bu memlekette yasamak inanki çok aci
Eger güçlüysen kalirsin ayakta
Güçsüzler kalirlar en alt saffada